Zaufali nam

Gmina Wałcz

Gmina Wałcz

W trakcie naszej współpracy doświadczyliśmy ogromnego profesjonalizmu oraz rzetelnego zaangażowania pracowników firmy, w nie zawsze łatwych sprawach, szczególnie w zakresie likwidacji szkód. Pełny profesjonalizm oraz sumienność kadry idzie w parze z wielką życzliwością oraz uprzejmością, co skutkuje ogromną satysfakcją i zadowoleniem ze współpracy z INTER-BROKER sp. z o.o.
Miasto Będzin

Miasto Będzin

Przebieg trwającej od 2012 roku współpracy potwierdza wysoki poziom świadczonych usług, powierzone zadania są wykonywane solidnie i terminowo, jakość wykonywanych usług nie budzi zastrzeżeń. Bardzo dobra realizacja zadań daje nam podstawę do polecenia kancelarii Inter-Broker sp. z o.o. jako solidnej i profesjonalnej firmy brokerskiej.
Miasto Rybnik

Miasto Rybnik

Przebieg naszej współpracy potwierdza wysoki poziom świadczonych przez firmę usług, powierzone spółce zadania są wykonywane solidnie i terminowo, a jakość wykonywanych prac nie budzi zastrzeżeń.
Powiat Białostocki

Powiat Białostocki

Współpraca Starostwa z firmą Inter-Broker sp. z o.o. układa się harmonijnie i stale dostarcza nam potwierdzeń wysokiego poziomu profesjonalizmu działania jej przedstawicieli.
URBITOR sp. z o.o.

URBITOR sp. z o.o.

Świadczone usługi brokerskie realizowane są rzetelnie, terminowo i z dużym profesjonalizmem. Pracownicy wyróżniają się dyspozycyjnością, zaangażowaniem i fachową wiedzą.